2018 Class B baseball district scores

Here are the scores – updated as we go along – for the 2018 Class B baseball district tournaments, presented by the Stuteville Auto Group.

CLASS B

District 1 at Leedey
Leedey 19, Cimarron 0
Leedey 13, Cimarron 2 – Leedey advances to Regional

District 2 at Red Oak
Red Oak 14, Panola 0
Red Oak 15, Panola 1 – Red Oak advances to Regional

District 3 at Drummond
Drummond 10, Covington-Douglas 0
Drummond 12, Covington-Douglas 0 – Drummond advances to Regional

District 4 at Lookeba-Sickles
Lookeba-Sickles 13, Maysville 0
Lookeba-Sickels 10, Maysville 0 – Lookeba-Sickles advances to Regional

District 5 at Vici
Vici 15, Erick 2
Vici 15, Erick 4 – Vici advances to Regional

District 6 at Asher
Asher 12, Sasakwa 0
Asher 13, Sasakwa 0 – Asher advances to Regional

District 7 at Kiowa
Calvin, Kiowa

District 8 at Tupelo
Tupelo 8, Caney 0
Wapanucka 12, Caney 11
Tupelo 10, Wapanucka 0

District 9 at Whitesboro
Whitesboro 13, Bokoshe 0
Kinta def. Bokoshe
Whitesboro 12, Kinta 0
Whitesboro 14, Kinta 0 – Whitesboro advances to Regional

District 10 at Granite
Alex, Cement, Granite

District 11 at Shattuck
Hammon 12, Tyrone 4
Shattuck 12, Tyrone 0
Shattuck 10, Hammon 0
Shattuck 15, Hammon 1 – Shattuck advances to Regional

District 12 at Coleman
Coleman 18, Milburn 1
Boswell 22, Milburn 6
Coleman 12, Boswell 1
Coleman 9, Boswell 7 – Coleman advances to Regional

District 13 at Varnum
Varnum 20, Paden 2
Agra 16, Paden 12
Varnum 15, Agra 0
Varnum 9, Agra 2 – Varnum advances to Regional

District 14 at Moss
Butner, Moss New Lima

District 15 at Sentinel
Gracemont, Sentinel, Verden

District 16 at Glencoe
Copan, Glencoe, South Coffeyville

District 17 at Mulhall-Orlando
Mulhall-Orlando, Pond Creek-Hunter, Prue

District 18 at Timberlake
Kremlin-Hillsdale, Medford, Timberlake

District 19 at Smithville
Battiest, Eagletown, Smithville

District 20 at Shidler
Bluejacket, Shidler, Welch

District 21 at Buffalo Valley
Buffalo Valley, Graham-Dustin, Pittsburg

District 22 at Bowlegs
Bowlegs, Earlsboro, Maud

District 23 at Southwest Covenant
Calumet, Midway, Southwest Covenant

District 24 at Geronimo
Duke, Geronimo, Temple

District 25 at Webbers Falls
Braggs, McCurtain, Webbers Falls

District 26 at Coyle
Carney, Coyle, Dover

District 27 at Bennington
Bennington, Mill Creek, Thackerville

District 28 at Chattanooga
Blair 8, Mountain View-Gotebo 1
Chattanooga 8, Mountain View-Gotebo 2
Blair 12, Chattanooga 2
Blair 13, Chattanooga 1 – Blair advances to Regional

District 29 at Big Pasture
Big Pasture, Tipton, Turner

District 30 at Sharon-Mutual
Buffalo 26, Waynoka 0
Sharon-Mutual 10, Waynoka 0
Buffalo 7, Sharon-Mutual 3
Buffalo 8, Sharon-Mutual 5 – Buffalo advances to Regional

District 31 at Grandfield
Grandfield 16, Ryan 14
Olustee-Eldorado 12, Grandfield 0

District 32 at Indianola
Indianola, LeFlore, Wilson (Henryetta)

2018 H.S. Baseball Playoff Central