2019 Class 3A baseball district scores

Here are the results for the 2019 Class 3A spring baseball district playoffs:

CLASS 3A

District 1
Marlow – Bye
Marlow advances to Regional

District 2
Washington – Bye
Washington advances to Regional

District 3 
Atoka – Bye
Atoka advances to Regional

District 4
Jones – Bye
Jones advances to Regional

District 5
Kingston – Bye
Kingston advances to Regional

District 6
Chandler – Bye
Chandler advances to Regional

District 7 
Lincoln Christian – Bye
LCS advances to Regional

District 8
Beggs 7, Okmulgee 0
Beggs 7, Okmulgee 0 – Beggs advances to Regional

District 9
Oklahoma Christian School 13, Riverside 0
Oklahoma Christian School 20, Riverside 0 – OCS advances to Regional

District 10
Kellyville 13, Little Axe 5
Kellyville 6, Little Axe 0 – Kellyville advances to Regional

District 11
Salina 15, Sequoyah-Tahlequah 1
Salina 10, Sequoyah-Thalequah 2 – Salina advances to Regional

District 12
Cascia Hall 11, Haskell 1
Cascia Hall 12, Haskell 2 – Cascia Hall advances to Regional

District 13
Spiro 16, Eufaula 9
Spiro 14, Eufaula 4 – Spiro advances to Regional

District 14
Kansas 7, Keys 0
Kansas 12, Keys 0 – Kansas advances to Regional

District 15
Davis 11, Tishomingo 2
Tishomingo 6, Davis 5
Davis 8, Tishomingo 2 – Davis advances to Regional

District 16
Adair 9, Dewey 0
Adair 8, Dewey 3 – Adair advances to Regional

District 17
Marietta 3, Hugo 2
Marietta 6, Hugo 2 – Marietta advances to Regional

District 18
Vian 12 Westville 1
Vian 14, Westville 0 – Vian advances to Regional

District 19
Mount St. Mary 11, Lexington 1
Mount St. Mary 15, Lexington 0 – Mount St. Mary advances to Regional

District 20
Purcell 7, Lindsay 5
Purcell 15, Lindsay 9 – Purcell advances to Regional

District 21
Valliant 14, Idabel 4
Valliant 10, Idabel 2 – Valliant advances to Regional

District 22
Pocola 15, Heavener 2
Pocola 10, Heavener 0 – Pocola advances to Regional

District 23
Kiefer 8, Prague 2
Prague 15, Kiefer 4
Prague 4, Kiefer 2 – Prague advances to Regional

District 24
Antlers 11, Lone Grove 8
Lone Grove 9, Antlers 3
Antlers 9, Lone Grove 3 – Antlers advances to Regional

District 25
Holdenville 12, Henryetta 2
Henryetta 10, Holdenville 1
Holdenville 16, Henryetta 15 – Holdenville advances to Regional

District 26
Perry 12, Millwood 0
Perry 9, Millwood 0 – Perry advances to Regional

District 27
Dickson 3, Comanche 1
Comanche 10, Dickson 1
Comanche 22, Dickson 8 – Comanche advances to Regional

District 28
Holland Hall 10, Morris 0
Holland Hall 14, Morris 0 – Holland Hall advances to Regional

District 29
Meeker 11, Community Christian 0
Meeker 1, Community Christian 0 – Meeker advances to Regional

District 30
Alva 7, Hennessey 2
Alva 10, Hennessey 9 – Alva advances to Regional

District 31
Newkirk 3, Chisholm 1
Chisholm 6, Newkirk 3
Chisholm 11, Newkirk 7 – Chisholm advances to Regional

District 32
Sperry 7, Victory Christian 3
Sperry 10, Victory Christian 0 – Sperry advances to Regional